Utställare Monter Category Webbadress
ARJO Sverige AB ARJO Sverige AB B:01 https://www.arjo.com/sv-se/
Abilia AB Abilia AB C:24 http://www.abilia.com/sv
Anatomic Sitt Anatomic Sitt A:08 http://www.anatomicsitt.com
Care of Sweden AB Care of Sweden AB C:01 http://www.careofsweden.se/
Cobi Rehab AB Cobi Rehab AB D:04 https://www.cobirehab.com/sv/
Comfort System Scandinavia AB Comfort System Scandinavia AB A:07 http://www.comfortsystem.se
Direct Health Care Group Direct Health Care Group C:04 Trycksårsprevention, Rehabilitering/habilitering, Förflyttning/mobilisering, Hygien, Fritid, Barnhjälpmedel, Arbetsplatshjälpmedel https://www.directhealthcaregroup.com/sv/
Eloflex Eloflex D:07 https://eloflex.se/
ErgoNova ErgoNova C:22 Rehabilitering/habilitering, Övrigt, Kommunikation (syn, hörsel, kognition), Förflyttning/mobilisering, Barnhjälpmedel, Arbetsplatshjälpmedel http://www.ergonova.se/
Etac Sverige Etac Sverige D:26 Trycksårsprevention, Mobilitet/gånghjälpmedel, Förflyttning/mobilisering, Hygien, Barnhjälpmedel https://www.etac.com/sv-se/vuxensenior/
Eurovema Eurovema C:20 http://www.eurovema.com/sv-se/
Feal AB Feal AB C:15 https://www.feal.se/
Frölunda Data Frölunda Data A:17 https://frolundadata.se/
Fysioline Sweden AB Fysioline Sweden AB C:06A Rehabilitering/habilitering http://online.fysioline.se/PublishedService
Goesart Goesart B:13 http://www.goesart.com/
Guldmann AB Guldmann AB B:21 https://www.guldmann.com/se
Göran Sjödén Rehab Distribution Göran Sjödén Rehab Distribution A:14 Trycksårsprevention https://www.rehabshop.se/
HD Rehab HD Rehab A:12 http://www.hdrehab.se/
HEA Medical AB HEA Medical AB A:05 http://heamedical.se/
HMN HMN D:18 http://www.hmn.dk/sv/
Hillrom  Liko Hillrom Liko A:01 https://www.hill-rom.se/se/Products/Products-by-Category/patient-handling/
Hjälpmedelsbolaget Hjälpmedelsbolaget A:03 https://www.hjalpmedelsbolaget.com/
Human Care HC AB Human Care HC AB B:14 http://humancare.se/sv/
Invacare AB Invacare AB B:12, C:12 & C:14 http://www.invacare.se/sv
Jysk Handi Jysk Handi A:17 https://www.jyskhandi.se
KNOP Rehatek AB KNOP Rehatek AB A:09 http://www.knop.se/
KOM I KAPP AB KOM I KAPP AB B:10 http://www.komikapp.se
LB Medical LB Medical C:18 https://www.lbmedical.se/
Mercado Medic AB Mercado Medic AB A:02 https://mercado.se
Minicrosser AB Minicrosser AB A:15 http://www.minicrosser.se/
Minitech Minitech D:17 https://www.minitech.no/
Mondian AB Mondian AB C:08 http://mondian.se
Novista AB Novista AB B:08 https://www.novista.se/
Permobil Permobil C:05 http://www.permobil.com/sv-start/SwedenStart/start/
Pernova Hjälpmedel AB Pernova Hjälpmedel AB A:13 http://www.pernova.se/
Picomed AB Picomed AB A:10 http://www.picomed.se/
Primed Fysio och Rehab AB Primed Fysio och Rehab AB D:03 Rehabilitering/habilitering, Mobilitet/gånghjälpmedel, Barnhjälpmedel https://www.primed.se/
Promenadskoter.se Promenadskoter.se D:09 https://www.promenadskoter.se/
Rehab-Partner Rehab-Partner B:06 https://www.rehab-partner.dk/sv/
Rehabshop Rehabshop A:14 https://www.rehabshop.se/
Salubrious AB Salubrious AB C:11 https://www.salubrious.se/sv/
Sanicare AB Sanicare AB D:11 http://www.sanicare.se
Sleepify Sleepify D:01 https://sleepify.se/
Svan Care AB Svan Care AB C:06 http://www.svancare.se/
Swereco Swereco B:03 https://www.swereco.se/
Tobii Dynavox AB Tobii Dynavox AB A:18 Rehabilitering/habilitering, Kommunikation (syn, hörsel, kognition), Barnhjälpmedel, Arbetsplatshjälpmedel https://se.tobiidynavox.com/
Topro Mobility AB Topro Mobility AB C:23 https://topromobility.se/
Wolturnus A/S Wolturnus A/S C:10 http://wolturnus.dk/se